+421 902 484 051

BAZÉN

MONTÁŽ BAZÉNOVEJ FÓLIE

Fóliové bazény predstavujú ideálnu kombináciu estetického dizajnu a prvotriedneho spracovania.
Ich výnimočnosť spočíva v tom, že ich povrch pripomína mozaikový obklad, čo im dodáva estetický vzhľad. Napriek tomu je investícia výrazne nižšia v porovnaní s tradičnými mozaikovými bazénmi, pričom si však zachovávajú extrémnu odolnosť a životnosť 10 až 20 rokov.

Na našich vzorkách bazénových fólií značky Elbe a Alkorplan názorne uvidíte výsledný efekt a farbu hladiny vody v bazéne, čo môže ovplyvniť celkový vzhľad vášho bazéna.

Vďaka tomu sa môžete ľahšie rozhodnúť a prispôsobiť váš bazén štýlu vášho exteriéru.

Betónový, murovaný bazén

Ak máte pripravený murovaný alebo betónový bazén zrealizujeme vám montáž bazénovej fólie.    

Rekonštrukcia plastového bazéna

Pre plastový bazén ponúkame službu rekonštrukcie, kde aplikujeme novú bazénovú fóliu. Tento postup obnovuje a chráni povrch bazéna, čím zabezpečuje, že váš bazén je opäť ako nový.

NADZEMNÝ DREVENÝ BAZÉN

Realizujeme bazény, ktoré sa dokonale hodia do akéhokoľvek prostredia, poskytujúce nielen miesto pre relaxáciu a zábavu, ale aj estetický prvok, ktorý oživí váš exteriér.

MUROVANÝ BAZÉN NA KĽÚČ

Ak ste sa rozhodli pre murovaný bazén ponúkame vám jeho realizáciu na kľúč. Výkopy, vymurovanie, montáž bazénovej technológie, fóliovanie, spustenie bazéna do prevádzky.

MONTÁŽ BAZÉNOVEJ TECHNOLÓGIE

V rámci aplikovania bazénovej fólie realizujeme aj montáž kompletnej bazénovej technológie – filtrácia, ohrev vody, automatické dávkovače bazénovej chémie, elektroinštalácia, protiprúd, solinátor a ďalšie bazénové vybavenie a doplnky.

PREVÁDZKA BAZÉNA A SERVIS

Nerobte si starosti so zazimovaní a spúšťaním bazéna do prevádzky pred sezónou. Zabezpečíme vám bezstarostnú prevádzku bazéna ako aj jeho potrebnú servisnú údržbu.

Naša Práca

Cenovú ponuku pre vás vypracujeme po obhliadke vašej stavby.